Lecimy z kolejnym, trzecim już, wpisem w którym przedstawiamy wam załogę naszego sklepu z suplementami diety. Tym razem kilka słów o sobie przygotował Marcin Gortat… ymm to znaczy nie Marcin tylko Adam i nie Gortat tylko Kracki ale reszta w sumie by się zgadzała (wzrost, fryzura, broda…) 😛 Adam to w naszej załodze ten wysoki… sięgnie białko z najwyższej półki bez drabinki, dobrze mieć kogoś takiego w drużynie 😀 Oczywiście to nie jedyna korzyść jaka płynie z tego, że mc Kracki zasila nasze szeregi. Adama częściej niż w Galerii Warmińskiej spotkacie w Centrum Handlowym Aura. Sprawdźcie jak odpowiedział na pytanie: Kim jest Adam?

Kim jest Adam?

Pokrótce: młody, z zawsze dobrą fryzurą, brodaty, wysportowany, natural!

Adam Kracki Ekipa Doktor-Fit

Zawsze jest czas na trening

Sportami siłowymi zainteresowałem się pod koniec liceum i choć nie trwa to jeszcze aż tak długo, to jednak zagadnienie to pochłonęło mnie bardziej, aniżeli wcześniejsza sympatia do deskorolki czy gry na gitarze. Doskonale pamiętam, gdy po nocnej ośmiogodzinnej zmianie w fabryce, która kończyła się o 06:00, wracałem rowerem do domu, jadłem śniadanie i nim położyłem się spać, robiłem swój trening. Nie było mowy na wymówki. Przez pierwsze dwa lata stażu nie miałem takiego czasu, bym nie trenował przez cały tydzień. Także to dość mocna pasja. Oczywiście, jeśli Wasz organizm domaga się takich przerw lub czujecie się zmęczeni, musicie się tego posłuchać!

Ćwiczę bardziej old school’ową metodą treningową. Robię dużo ćwiczeń wielostawowych, przez większą część roku klasycznym split’em, notując progress (lub czasami regress) po każdej serii. Siłownia to taki mój azyl. Każda osoba potrzebuje takiego miejsca. Dla mnie to właśnie siłownia, a może bardziej to miejsce w mojej głowie podczas treningu. Wszystko zostaje w szafce, a ja wykonuję swoją pracę i przy tym odpoczywam psychicznie. Świetna sprawa, biorąc pod uwagę, że przy tym wszystkim przezwycięża się samego siebie.

Mc Kracki poza siłownią

Poza siłownią, która jak widzicie jest ważnym elementem mojego życia, jestem wiernym fanem rapu. Prawie że koneser. Ostatnio nie wszystko jestem w stanie sprawdzać, ale wierzcie na słowo, że moja „przekrojówka” zaczyna się na Public Enemy, idzie przez Lech Roch Pawlaka, a kończy się ostatnio na Sad Boy Loko. Z polskich młodziaków dopinguję KPSN‚a. Dodatkowo miałem też okres w swoim życiu, gdy grałem w kapeli rockowej. Porzuciłem karierę gwiazdy na rzecz sylwetki, której nawet Fidiasz nie zdołałby wyrzeźbić!

Jestem Tu!

Do grona Ekipy Doktor-Fit dołączyłem w czerwcu 2017 roku. Uznałem to wtedy za doskonałą pracę, bo jak sami wiecie, znacznie przyjemniej robi się coś, jeśli się to lubi. I właśnie w tym miejscu teraz się znajduję. Bardzo lubię i ciekawi mnie tematyka około treningowa, jak i kontakt z klientem, a pracując w Doktor-Fit te dwie kwestie pokrywają mi się idealnie. Odpowiadam za to, abyście wychodzili ze sklepów z odpowiedziami na Wasze pytania, z towarem, który faktycznie w Waszym przypadku przyniesie pożądane efekty i z uśmiechem na ustach! Dodatkowo na stronie doktor-fit.pl przy wielu produktach znajdziecie opisy, które zrobiłem. Uczestniczę w niektórych filmach, które konsekwentnie wpadają na naszego YouTube‚a. Przy okazji serdecznie zachęcam do sprawdzenia naszego kanału youtube!

Odpowiadam za to, abyście wychodzili ze sklepów z odpowiedziami na Wasze pytania, z towarem, który faktycznie w Waszym przypadku przyniesie pożądane efekty i z uśmiechem na ustach!

Poza tym, jeśli jeszcze nie wiecie, tworzymy naprawdę przyjazny klimat. Tym samym często możecie mnie spotkać w którymś z dwóch sklepów, kiedy np. jestem przed treningiem i zajmuję czas chłopakom, dopóki nie wejdzie mi przed treningówka.

Tyle od Adama. I jak? Pozytywny gość co? Sprawdźcie jak Adam poradził sobie na wspólnym treningu z naszą ekipą:

Tu możecie przeczytać poprzednie wpisy z tej serii i poznać pozostałych członków naszej załogi:
Kim jest Robert?
Jose Arkadio Morales

 

Comments

comments


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o